سبد خالیه
درباره ما - مدیرعامل ناربن - لباس راحتی
سخن مدیر عامل

سخن مدیر عامل با شما عزیزان : لیلا فقیدنو مدیرعامل و مؤسس شرکت ناربن تاج و برند ناربن هستم. ادامه...

متولد سال ۱۳۵۸ در تبریز می باشم و در سال ۱۳۸۳ پس از فارغ التحصیلی از رشته گرافیک ، به دلیل علاقه شخصی به تولید و همچنین پیشینه خانوادگی در زمینه نساجی ، وارد عرصه تولید شدم و فعالیت خود را در تولید لباس راحتی و خواب آغاز کردم. از همان ابتدای راه ، به دلیل نوآوری در طراحی و تأمین نیازهای مصرف کننده در راحتی، زیبایی و سادگی ، تولیدات با استقبال قابل توجهی بین بانوان روبرو شد. پس از مدتی لباس راحتی و خواب کودکان را نیز به چرخه تولید وارد کردم. همیشه از علاقه دخترهای کم سن و سال به شباهت با مادرشان با خبر بودم ، چرا که در نبودش ، کفشهای پاشنه بلند او را جلوی آیینه می پوشند و ماهرانه ژست می گیرند! به همین دلیل خط تولید ''مادر و فرزند'' را اضافه کردم که خوشبختانه استقبال خوبی از آن به عمل آمد. با امید به روزی که صنعت نساجی در خاک میهنم قابل رقابت با محصولاتِ به نام دنیا باشد و همگی با افتخار پوشاک ایرانی بپوشیم. آمین

تاریخچه ناربن

تاریخچه ناربن از بدو آغاز : در سال ۱۳۸۳ هجری شمسی '' ژست'' متولد شد و فعالیت خود را ، بی وقفه ، آغاز نمود. ادامه...

تاریخچه ناربن از بدو آغاز : در سال ۱۳۸۳ هجری شمسی '' ژست'' متولد شد و فعالیت خود را ، بی وقفه ، آغاز نمود. پس از مدتی با تغییر نام به '' ناربن'' به فعالیت خود ادامه داد و هم اکنون در حال گسترش بازار خود در تمام ایران میباشد.

هدف ناربن

هدف ناربن : گروه ناربن تلاش می کند تا هر بانوی ایرانی با افتخار و رضایت، محصول ایرانی بپوشد. با امید به تحقّق رویای نه چندان دور.