سبد خالیه

قوانین و مقررات فروشگاه پوشاک ناربن

قوانین و مقررات فروشگاه پوشاک ناربن
قوانین و مقررات فروشگاه پوشاک ناربن جهت خرید لباس های زنانه، بچه گانه و مردانه به شرح ذیل می باشذ:

برای خرید از ناربن حتما باید در سایت عضو شوید، زیرا برای ارسال کالا و به اشتراک گذاری اخبار ناربن به اطلاعات شما نیازمندیم.

در ۲۴ ساعت شبانه روز و هفت روز هفته می توانید سفارشات خود را ثبت کنید. رسیدگی و پردازش سفارش هایی که در ساعات غیرکاری ثبت می شوند در اولین ساعت کاری روز بعد انجام خواهد شد.

ثبت سفارش برای کالایی که موجودی آن صفر می باشد امکان پذیر نمی باشد.

امکان ثبت سفارش تلفنی وجود ندارد.

همه کالاهای فروخته شده دارای مهلت ۱۰ روزه تعویض و یا برگشت می باشند.

جهت برگشت کالای خریداری شده با اعلام شماره فاکتور با شماره تلفن های ناربن تماس گرفته تا جهت مرجوع کالا هماهنگی های لازم انجام شود.

درصورت برگشت کالا پس از دریافت کالا توسط ناربن ظرف مدت ۴۸ ساعت مبلغ کالا به حساب کاربر واریز می شود.

هزینه حمل کالای خریداری شده در صورتی که رقم کل فاکتور کمتر از ۱۵۰،۰۰۰ تومان باشد ۵۰۰۰ تومان می باشد و درصورتی که ۱۵۰،۰۰۰تومان و یا بیشتر باشد رایگان می باشد.

همه کاربران علاوه بر پرداخت هنگام تحویل می توانند از طریق درگاه اینترنتی و با استفاده از همه کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب در سایت ناربن هزینه سفارش را به صورت آنلاین پرداخت کنند.

گاهی ممکن است در هنگام پرداخت شبکه بانکی قطع شود و پرداخت ناموفق باشد، در این صورت جای نگرانی وجود ندارد زیرا پول شما در حساب های میان بانکی است و خود بانک مغایرت ها را رفع نموده و مبلغ را به صورت خودکار به حساب شما برگشت می دهد.اگر تا ۷۲ ساعت مبلغ به حساب شما برگشت نخورد آنگاه با شماره تلفن ۴۴۷۱۸۳۹۹ تماس حاصل فرمایید.

پرداخت اینترنتی به گونه ای طراحی شده که امن و راحت باشد. با وجود این نه تنها برای خرید از ناربن بلکه هرگونه پرداخت اینترنتی برای اطمینان از امنیت پرداخت نکته های زیر را رعایت کنید
۱-با مشاهده قسمت آدرس (Address bar) در مرورگر وب خود مطمئن شوید از پروتکل امن به جای پروتکل استفاده می شود.
۲-قبل از ورود اطلاعات از وجود قفل طلایی در قسمت بالا و سمت راست صفحه مرورگر وب مطمئن شوید.
۳-برای وارد کردن اطلاعات خود حتما از صفحه کلید مجازی موجود استفاده کنید.

استفاده شما از سایت ناربن و سفارش کالا از این سایت به معنی توافق شما با شرایط و ضوابط ذیل و پذیرفتن قوانین و مقررات فروشگاه لباس ناربن تلقی می شود:

خدمات و محتویات این سایت برای استفاده شخصی و غیرتجاری کاربران عرضه شده است. کلیه عناصر موجود در این سایت کلا متعلق به شرکت ناربن بوده و هیچ شخص حقوقی یا حقیقی اجازه کپی یا توزیع و نشر مجدد یا نمایش و ارسال و انتقال آنها را ندارد.

کاربران هنگام سفارش ملزم هستند اطلاعات صحیح و کامل را در سایت درج کنند.

ناربن هیچگونه مسئوولیتی را در مورد کارکرد که می تواند ناشی از نقص اینترنت یا مسائل مخابراتی و یا تجهیزات سخت افزاری باشد، نمی پذیرد.

جهت جلوگیری از ایجاد هر نوع مشکلی به قوانین و مقررات فروشگاه پوشاک ناربن توجه و دقت فرمایید.

همچنین برای مشاهده شبکه های اجتماعی ناربن می توانید
از اینستاگرام ناربن پیروی کنید
برای مشاهده کانال تلگرام ناربن کلیک کنید
همچنین به صفحه LinkedIn ناربن بپیوندید