ناربن - فروشگاه اینترنتی لباس راحتی ناربن - تولید و فروش پوشاک خانگی زنانه تین مردانه بچه گانه

جدیدترین لباس های ناربن

با افتخار تولید ایران

امروزه لباس راحتی ، یکی از ضرورت های سبد پوشاک خانواده می باشد. در پایان روزی پر از استرس و مشغله، پس از رسیدن به محیط امن خانه ، پوشیدن لباسی از جنس الیاف طبیعی ، حس آرامش مضاعفی به شما می بخشد .

ما در خانواده ی ناربن در تلاشیم که با شعار “به راحتی رویا” محصولاتی لطیف و زیبا ، متناسب استفاده روزمره ، در اختیار همگان قراردهیم ، و همواره در نظر داریم که کیفیت تولید و طراحی خود را ارتقا دهیم .

گروه تولیدی ناربن متشکل از همکارانی فعال و شایسته است ، که تمام توان خود را در جهت تولید پوشاک راحتیِ درخور و شایسته شما ، به کار گرفته اند ، و همیشه با رویی گشاده منتظر دریافت انتقادات و پیشنهاداتِ سازنده ی شما همراهان در جهت بهبود محصولات خود ، می باشند .

به راحتی رویا

پر فروش ترین لباس های ناربن

راهنمای خرید

راهنمای خرید ما برای صرفه جویی در وقت شما عزیزان در هنگام خرید امکان خرید اینترنتی را فراهم نموده ایم . خرید اینترنتی علاوه بر جلوگیری از اتلاف وقت در کمتر شدن ترافیک و آلودگی های شهر نیز موءثر است .همچنین این امکان را برای شما فراهم می آورد تا بتوانید در کمال آسایش و […]

نمایشگاه بین المللی تخصصی مد و پوشاک تهران ۹۸

نمایشگاه بین المللی تخصصی مد و پوشاک تهران ۹۸ گروه تولیدی ناربن ، همچون سالهای گذشته ، امسال نیز در نمایشگاه تخصصی مد و پوشاک در تاریخ های هجدهم آذرماه الی بیست و دوم حضور بهم خواهد رساند .

نحوه ی شست و شو لباس های نخی و پنبه ای

لباس‌های پنبه‌ای که تحت عنوان لباس نخی هم شناخته می‌شوند از الیاف طبیعی گیاه پنبه تهیه می‌شوند. پارچه‌های نخی و پنبه‌ای را همه جا می‌توانید ببینید از ملحفه‌های روی تخت گرفته تا تیشرت و پیراهن محبوب شما و حتی لباس‌های زیر. بادوام بودن، قابلیت تنفس و راحتی این پارچه را به یکی از پرکاربردترین پارچه‌ها […]