همکاری با ناربن – جهت خرید و فروش لباس راحتی ناربن فرم زیر را تکمیل نمایید و یا از طریق اطلاعات تماس ثبت شده در صفحه تماس با ما ، با ما تماس بگیرید.

در صورتی که صاحب مغازه یا بوتیک هستید ، در صورتی که فروشنده هستید و میخواهید کار خود را توسعه دهید با ما تماس گرفته و یا فرم مربطه را تکمیل نمایید. آیا صاحب کانال تلگرام هستید و از طریق کانال اقدام به فروش مینمایید؟ آیا در پیج اینستاگرام محصولی را میفروشید؟ میتوانید با ما تماس حاصل فرمایید.

دوست دارید خریداران ازتون راضی باشن؟ میخواین اقدام به فروش انواع لباس راحتی زنانه ، مردانه ، بچه گانه ، نوجوان یا تین و سایز بزرگ یا پلاس بنمایید؟ دوست دارید لباسی که میفروشین جنس خوب ، قیمت مناسب و کیفیت بالایی داشته باشه؟ فکر میکنید فروشنده ماهری هستید؟ یا اصلا دنبال کار میگردین؟ این فرم رو پر کنین یا باهامون تماس بگیرین.

با فروش محصولات ما علاوه بر رضایت مشتری و رضایت خودتون ، به توسعه تولید داخلی یه محصول عالی و با کیفیت جهانی خدمت کرده اید.

جهت همکاری با ناربن و اخذ نمایندگی یا راه اندازی شعبه ای جدید از پوشاک ناربن از طریق تلفن ، ایمیل ، چت باکس موجود در سایت ، تلگرام و یا اینستاگرام اقدام فرمایید. و در فروش یک برند معتبر در پوشاک خانگی و لباس راحتی سهیم باشید.

فائزه نجاری هستم و در قسمت فروش ناربن فعالیت می کنم. همچنین از همکاری با شما عزیزان بسیار خرسندم.
لطفا” برای آشنایی بیشتر و شروع همکاری ،اطلاعات خود را برای من ارسال کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیرم.

همکاری با ما - فروش لباس
درخواست همکاری